- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Závěsy Blum ›
- Clip top ›
- Úhlový ›
- BLUM CLIP top polonaložený úhlový závěs,...
BLUM CLIP top polonaložený úhlový závěs, +45° I, na vrut
- Skladem
Výrobce Blum Kód produktu NI 0 V50 Kód výrobce 79A9658.T 45+ Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
| Kód produktu: | NI 0 V50 |
| Kód výrobce: | 79A9658.T 45+ |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Úhel otevření: | 95° |
| Délka: | 0,0 mm |
| Mechanismus: | S pružinou |
| Typ naložení: | Polonaložený |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Montáž na podložku : | K naklapnutí/clip |
| Síla: | 0,0 mm |
| Montáž do materiálu: | Vrut |
| Úhlové varianty : | +45 |

