- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Závěsy Blum ›
- Clip top ›
- Blum závěs CLIP INSERTA 95° slepý úhel,...
Blum závěs CLIP INSERTA 95° slepý úhel, vložený, Blumotion, hmoždinka 8mm, montáž bez nářadí
- na objednání
Výrobce Blum Kód produktu NI 6 V50 Kód výrobce 79B9590 Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
závěs pro konstrukce se slepým úhlem
celokovový závěs
komfortní nastavení hloubky šnekovým závitem
s uzavírací automatikou (pružina)
montáž a demontáž dvířek na korpus bez nářadí
nastavení ve 3 směrech (s příslušnou montážní podložkou)
Závěs pro konstrukce pro slepý úhel
Celokovový závěs, poniklovaný
Úhel otevření 95°
S komfortním nastavením hloubky šnekovým závitem
Se zavírací automatikou (pružina)
Montáž a demontáž dvířek na korpus bez nářadí
Nastavení ve 3 rozměrech (s příslušnou montážní podložkou)
U typu INSERTA navíc montáž misky bez nářadí
Blum zvýšená křížová montážní podložka 3mm CLIP s excentrem 37/32, na vrut
| Kód produktu: | NI 6 V50 |
| Kód výrobce: | 79B9590 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Úhel otevření: | 95° |
| Délka: | 0,0 mm |
| Mechanismus: | Blumotion/tlumený |
| Typ naložení: | Vložený |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Montáž na podložku : | K naklapnutí/clip |
| Síla: | 0,0 mm |
| Montáž do materiálu: | Inserta |
| Využití: | Slepý úhel/rohová dvířka |

