- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 24mm pevné typ B, 25kg
Kolečko nábytkové 24mm pevné typ B, 25kg
- Skladem
- DOPRODEJ
Kód produktu KOL220*** Kód výrobce 010881 24***
Cena bez DPH
8,99 Kč
Vaše cena s DPH
10,88 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Nábytkové kolečko 24mm pevné, černá
barva: černá
průměr: 24mm
nosnost: 25 kg
barva: černá
průměr: 24mm
nosnost: 25 kg
| Kód produktu: | KOL220*** |
| Kód výrobce: | 010881 24*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | Bez brzdy |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Délka: | 0,0 mm |

