- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 35mm transparentní + brzda, 25kg
Kolečko nábytkové 35mm transparentní + brzda, 25kg
- Skladem
- DOPRODEJ
Kód produktu KOL470*** Kód výrobce KM-RD-35-CF***
Cena bez DPH
28,80 Kč
Vaše cena s DPH
34,85 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Průměr kolečka: 35 mm
Nosnost: 25 kg
Nosnost: 25 kg
| Kód produktu: | KOL470*** |
| Kód výrobce: | KM-RD-35-CF*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Vlastnosti: | S brzdou |
| Délka: | 0,0 mm |

