- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 50mm, plotnička 50x50 mm, brzda,...
Kolečko nábytkové 50mm, plotnička 50x50 mm, brzda, transparentní bílá, 40kg
- Skladem
- DOPRODEJ
Kód produktu KOL420*** Kód výrobce KM-RD-50-CF***
Cena bez DPH
59,79 Kč
Vaše cena s DPH
72,35 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Skladem
Všenory
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).
Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.
Průměr: 50 mm
Typ běhounu: měkký
Barva: transparentní bílá
Nosnost: 40kg
Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.
Průměr: 50 mm
Typ běhounu: měkký
Barva: transparentní bílá
Nosnost: 40kg
| Kód produktu: | KOL420*** |
| Kód výrobce: | KM-RD-50-CF*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Síla: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 40 kg |
| Vlastnosti: | S brzdou |
| Délka: | 0,0 mm |

