- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 75mm velké černé + brzda
Kolečko nábytkové 75mm velké černé + brzda
- Skladem
Kód produktu KOL711 Kód výrobce KOL 75 CERNA + BRZDA
Cena bez DPH
85,58 Kč
Vaše cena s DPH
103,55 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Průměr kolečka: 75 mm
Nosnost: 60 kg
Nosnost: 60 kg
| Kód produktu: | KOL711 |
| Kód výrobce: | KOL 75 CERNA + BRZDA |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 60 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | S brzdou |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Délka: | 0,0 mm |

