- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 30mm, plotnička 34x47x1,2 mm ,šedá
Kolečko nábytkové 30mm, plotnička 34x47x1,2 mm ,šedá
- Skladem
Kód produktu KOL241 Kód výrobce F000859
Cena bez DPH
13,82 Kč
Vaše cena s DPH
16,72 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).
Průměr: 30 mm
Nosnost: 30 kg
Typ běhounu: měkký
Barva: šedá
Průměr: 30 mm
Nosnost: 30 kg
Typ běhounu: měkký
Barva: šedá
| Kód produktu: | KOL241 |
| Kód výrobce: | F000859 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 30 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | Bez brzdy |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Délka: | 0,0 mm |

