- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Obloukové ›
- Úchytka - oblouček, antracit mat, rozteč: 320...
Úchytka - oblouček, antracit mat, rozteč: 320 mm
- Skladem
- Více variant
- NOVINKA
Kód produktu UCH01.464 Kód výrobce ANK14214
Cena bez DPH
275 Kč
Vaše cena s DPH
332,75 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Kovová úchytka SIRO, rozteč: 320 mm, antracit mat
Délka: 337 mm
Rozteč: 320 mm
Povrch: antracit mat
Součást balení: 2x M4 šrouby
Délka: 337 mm
Rozteč: 320 mm
Povrch: antracit mat
Součást balení: 2x M4 šrouby
| Kód produktu: | UCH01.464 |
| Kód výrobce: | ANK14214 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Antracit mat |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Oblouček |
| Rozteč: | 320 |
| Délka: | 0,32 mm |

