- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Noha rektifikační 120 mm + příruba
Noha rektifikační 120 mm + příruba
Dvoudílná plastová kuchyňská noha se seřizovatelnou délkou.
Délka seřízení je +8/-8mm.
Výška: 120 mm
Nosnost: 250kg
Materiál: plast
Barva: černá
Délka seřízení je +8/-8mm.
Výška: 120 mm
Nosnost: 250kg
Materiál: plast
Barva: černá
| Kód produktu: | NOH924H |
| Kód výrobce: | F000933 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 120,0 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

