- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- LED pásky ›
- LED pásky 12V ›
- LED páska, 13,2 W/m, teplá bílá, 8mm,...
LED páska, 13,2 W/m, teplá bílá, 8mm, 120čipů/m, 12V
- Skladem
- Více variant
Kód produktu SVE2210 Kód výrobce EC1086 Záruční doba 2 roky záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Doporučená max. přímá linie pásku je 4m, pro zachování souměrného světelného výkonu po celé linii LED pásu. LED pás Uni 15 je dodáván minimálně po 10m.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 13,2W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 120
ČIP: 2835
DĚLITELNOST: 5cm
SVÍTIVOST: 1100lm/m
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 8mm LED páska (14w), rohové propojení
LED BCI+AMP (led+zdroj/čidlo) konektor, 8mm LED pásku (9w), Š: 9 mm, 2m
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 8mm LED páska (9w), rohové propojení, D: 60 mm
| Kód produktu: | SVE2210 |
| Kód výrobce: | EC1086 |
| Záruční doba: | 2 roky záruka |
| Barva Světla: | Teplá bílá |
| Výkon osvětlení: | 14W/m |
| Délka: | 0,0 mm |
| Šířka led pásky: | 8mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Napájení: | 12V |
| počet ČIP: | 120čip/m |
| Síla: | 0,0 mm |

