- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- LED pásky ›
- LED pásky 12V ›
- LED páska 7,5 W/m studená bílá, 3,5mm,...
LED páska 7,5 W/m studená bílá, 3,5mm, 12V
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 7,5W
IP: 20
ŠÍŘKA: 3,5mm
BARVA: 6000K
VÝKON: 7,5W
IP: 20
ŠÍŘKA: 3,5mm
BARVA: 6000K
| Kód produktu: | SVE1250 |
| Kód výrobce: | KBA22021 |
| Barva Světla: | Studená bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Šířka led pásky: | 3,5mm |
| Výkon osvětlení: | 7,5W/m |
| Délka: | 0,0 mm |
| Napájení: | 12V |
| Šířka: | 0,0 mm |

