- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- LED pásky ›
- LED pásky 12V ›
- LED páska 9,6 W/m teplá bílá, 8mm,...
LED páska 9,6 W/m teplá bílá, 8mm, 120 čipů/m, 12V
Dekorativní LED pás NL 120 NormalLight je skvělou volbou pokud chcete dát svému interiéru luxusní vzhled.
Tento pásek s vyšší svítivostí a hustotou čipů je vhodný na dekorativní prvky vyžadující vyšší svítivost a minimální bodování.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 9,6W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 120
ŠÍŘKA: 8mm
ČIP: 3528
DĚLITELNOST: 2,5cm
SVĚTELNÝ TOK: 960lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
Tento pásek s vyšší svítivostí a hustotou čipů je vhodný na dekorativní prvky vyžadující vyšší svítivost a minimální bodování.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 9,6W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 120
ŠÍŘKA: 8mm
ČIP: 3528
DĚLITELNOST: 2,5cm
SVĚTELNÝ TOK: 960lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
SVE2716
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 8mm LED páska (14w), rohové propojení
37,95 Kč
45,92 Kč s DPH
SVE2706
LED BCI+AMP (led+zdroj/čidlo) konektor, 8mm LED pásku (9w), Š: 9 mm, 2m
121,38 Kč
146,87 Kč s DPH
SVE2702
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 8mm LED páska (9w), rohové propojení, D: 60 mm
57,85 Kč
70 Kč s DPH
| Kód produktu: | SVE1252 |
| Kód výrobce: | E11050R4 |
| Záruční doba: | 5 let záruka |
| Výkon osvětlení: | 9W/m |
| Barva Světla: | Teplá bílá |
| Šířka led pásky: | 8mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Napájení: | 12V |
| Šířka: | 0,0 mm |
| počet ČIP: | 120čip/m |
| Síla: | 0,0 mm |

