- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- LED pásky ›
- LED pásky 12V ›
- LED páska COB, 9 W/m, teplá bílá,...
LED páska COB, 9 W/m, teplá bílá, 8mm, 12V
Pás Econom COB ElmetLight je dostupný pás s efektem celistvé světelné linky. Po osazení v hliníkovém profilu s difuzorem rozsvícený pás neboduje, ale svítí jako přímé světlo co vyvolává prémiový vzhled.
Patří mezi velmi působivé LED pásy v dostupné cenové kategorii. Je to jediný pás s touto technologií a napájením na 12V, tudíž je zajímavou alternativou k instalacím s nárokem na 12V napájení.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 9W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 480
ŠÍŘKA: 8mm
ČIP: COB
DĚLITELNOST: 2,5cm
SVĚTELNÝ TOK: 810lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
Patří mezi velmi působivé LED pásy v dostupné cenové kategorii. Je to jediný pás s touto technologií a napájením na 12V, tudíž je zajímavou alternativou k instalacím s nárokem na 12V napájení.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 9W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 480
ŠÍŘKA: 8mm
ČIP: COB
DĚLITELNOST: 2,5cm
SVĚTELNÝ TOK: 810lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
SVE2716
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 8mm LED páska (14w), rohové propojení
37,95 Kč
45,92 Kč s DPH
SVE2706
LED BCI+AMP (led+zdroj/čidlo) konektor, 8mm LED pásku (9w), Š: 9 mm, 2m
121,38 Kč
146,87 Kč s DPH
SVE2702
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 8mm LED páska (9w), rohové propojení, D: 60 mm
57,85 Kč
70 Kč s DPH
SVE2722
Vypínač/stmívač do profilu pro LED pásku 8mm s konektory BCI + AMP
418,30 Kč
506,14 Kč s DPH
| Kód produktu: | SVE1256 |
| Kód výrobce: | EC1034R5 |
| Záruční doba: | 3 roky záruka |
| Výkon osvětlení: | 9W/m |
| Barva Světla: | Teplá bílá |
| Šířka led pásky: | 8mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Napájení: | 12V |
| Šířka: | 0,0 mm |
| počet ČIP: | COB |
| Síla: | 0,0 mm |

