- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Legrabox ›
- Vnitřní komponenty ›
- LEGRABOX - přední díl s drážkou, 1043mm,...
LEGRABOX - přední díl s drážkou, 1043mm, Hedvábně bílá, výška C
- na objednání
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SW-M 0 V24 Kód výrobce ZV7.1043MN1 SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Délka: 1043 mm
Výška: C
Přířez = světlá šířka korpusu LW - 126 mm
| Kód produktu: | SW-M 0 V24 |
| Kód výrobce: | ZV7.1043MN1 SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Legrabox |
| Komponent: | Vnitřní zásuvka |
| Délka: | 0,0 mm |

