- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Legrabox ›
- Vnitřní komponenty ›
- LUM LEGRABOX/MERIVOBOX unašeč pro vnitřní zásuvku, plast,...
LUM LEGRABOX/MERIVOBOX unašeč pro vnitřní zásuvku, plast, Bílá
- na objednání
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SW/G 0 V1 Kód výrobce ZI7.0M07 SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Pouzdro unašeče je přivrtáno na vnitřní stranu čela a poté spojeno s unašečem.
Odemčením unašeče je vnitřní zásuvka oddělena od čelního výsuvu a může být samostatně uzamčena.
Funkce může být otočením pouzdra unašeče o 180° deaktivována.
| Kód produktu: | SW/G 0 V1 |
| Kód výrobce: | ZI7.0M07 SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Legrabox |
| Komponent: | Vnitřní zásuvka |
| Délka: | 0,0 mm |

