- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Merivobox ›
- Bočnice ›
- Merivobox bočnice 500mm, M (91/111mm), Indium šedá...
Merivobox bočnice 500mm, M (91/111mm), Indium šedá (světle šedá)
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu IG-M SP V1/4 Kód výrobce 470M5002S IG Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- výška M - 91 mm (min. vnitřní prostor 111mm)
- barva indium šedá (světle šedá)
- dno a záda mají stejnou sílu 16 mm
- není nutné frézovat dno zásuvky
- při vysazování čela zásuvky jen poklesne do manipulační pozice
- délka 500 mm
- balení 1 pár levá / pravá
- dodáváno včetně krytek
| Kód produktu: | IG-M SP V1/4 |
| Kód výrobce: | 470M5002S IG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Typ: | Merivobox |
| Délka: | 0,0 mm |
| Barva: | Indium šedá |
| Minimální vnitřní prostor: | 111mmm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Bočnice |
| Síla: | 0,0 mm |
| Délka: | 500mm |
| Výška: | M-91mm |

