- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Merivobox ›
- Vnitřní komponenty ›
- Merivobox čelní vnitřní příchyt na reling E...
Merivobox čelní vnitřní příchyt na reling E (192/209mm), Bílá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SW-M SP V1 Kód výrobce ZI4.2ES1 SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- použití vnitřní zásuvka výšky E
- barva bílá
- výška E 192mm (min. vnitřní prostor 209mm)
- balení 1pár
- Na bočnice výšky M se zády E
- Nutno doobjednat čelo bez drážky a čelní reling
| Kód produktu: | SW-M SP V1 |
| Kód výrobce: | ZI4.2ES1 SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška: | E-192 |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Merivobox |
| Délka: | 0,0 mm |
| Minimální vnitřní prostor: | 209mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Čelní kování |
| Síla: | 0,0 mm |

