- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Merivobox ›
- Vnitřní komponenty ›
- Merivobox přední díl/čelo 1200mm bez drážky pro...
Merivobox přední díl/čelo 1200mm bez drážky pro reling E, M, K, Bílá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SW-M SP V12 Kód výrobce ZV4.1042M SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- délka 1200mm
- barva Bílá
- výška E, M, K
- balení 1ks
- Na bočnice výšky M se zády E, K, M
- Nutno doobjednat zif/příchyty na čelo a reling
| Kód produktu: | SW-M SP V12 |
| Kód výrobce: | ZV4.1042M SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Síla: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Merivobox |
| Komponent: | Čelní kování |
| Délka: | 0,0 mm |
| Délka : | 1200mm |
| Šířka: | 0,0 mm |

