- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Merivobox ›
- Vnitřní komponenty ›
- Merivobox přední reling na vnitřní zásuvku 1200mm,...
Merivobox přední reling na vnitřní zásuvku 1200mm, E (192/209mm), Indium šedá
- na objednání
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu IG-M SP V20 Kód výrobce ZR4.1059U IG Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- délka 1200mm
- barva Indium (světle šedá)
- výška E 192mm (min. vnitřní prostor 209mm)
- balení 1ks
- Na bočnice výšky M se zády E
- Nutno doobjednat zif/příchyty relingu a čela bez drážky pro reling
| Kód produktu: | IG-M SP V20 |
| Kód výrobce: | ZR4.1059U IG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Typ: | Merivobox |
| Délka: | 0,0 mm |
| Barva: | Indium šedá |
| Minimální vnitřní prostor: | 209mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Reling |
| Síla: | 0,0 mm |
| Délka : | 1200mm |
| Výška: | E-192 |

