- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Závěsy Blum ›
- Clip top ›
- Montážní podložky ›
- Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem,...
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, expando (hmoždinka s eurošroubem), 20/32mm
- Skladem
Kód produktu NI 0 V500 Kód výrobce 177H3100E
Cena bez DPH
17,30 Kč
Vaše cena s DPH
20,93 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Blum přímá/rovná montážní podložka s excentrem a expandem (hmoždinka s erošrouby) pro montáž pod závěs (neviditelná)
- systém montážní podložky: CLIP
- tvar montážní podložky: přímý
- zvýšení Z: 0 mm
- výška H: 8,5 mm
- materiál: ocel
- povrch: poniklovaná
- povrch spodní části: poniklovaná
- upevnění: expando
- vzdálenost mezi upevňovacími pozicemi: 32 mm
- vzdálenost přední hrany korpusu k 1.upevňovacímu otvoru: 20 mm
- výškové seřízení montážní podložky: s excentrem
- systém montážní podložky: CLIP
- tvar montážní podložky: přímý
- zvýšení Z: 0 mm
- výška H: 8,5 mm
- materiál: ocel
- povrch: poniklovaná
- povrch spodní části: poniklovaná
- upevnění: expando
- vzdálenost mezi upevňovacími pozicemi: 32 mm
- vzdálenost přední hrany korpusu k 1.upevňovacímu otvoru: 20 mm
- výškové seřízení montážní podložky: s excentrem
NI 0 V500
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, na vrut, 20/32mm
15,30 Kč
18,51 Kč s DPH
NI 0 V500
Blum Křížová montážní podložka CLIP s excentrem, expando (hmoždinka s eurošrouby) 37/32
19,60 Kč
23,72 Kč s DPH
NI 0 V500
Blum Křížová montážní podložka CLIP expando (hmoždinka s eurošrouby) 37/32
9,80 Kč
11,86 Kč s DPH
NI 0 V250/8000
Blum závěs CLIP top 110°, naložený Blumotion/tlumený, na vrut
92,40 Kč
111,80 Kč s DPH
NI 0 V500
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, expando, na vrut, 20/32mm
25,60 Kč
30,98 Kč s DPH
| Kód produktu: | NI 0 V500 |
| Kód výrobce: | 177H3100E |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Montáž do materiálu: | Hmoždinka |
| Síla: | 0,0 mm |
| Montážní podložky: | montážní podložky |
| Montáž na podložku : | K naklapnutí/clip |
| Délka: | 0,0 mm |

