- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H100/D30, chrom
Noha nábytková kulatá, H100/D30, chrom
Ocelová nábytková noha kulatá s regulovatelnou délkou.
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Nosnost: 100 kg
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ne
Barva: chrom
Povrchová úprava: lesklá
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Nosnost: 100 kg
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ne
Barva: chrom
Povrchová úprava: lesklá
| Kód produktu: | NOH511H |
| Kód výrobce: | F001951 |
| Šířka: | 30,0 mm |
| Barva: | Chrom |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

