- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H150/D30, chrom
Noha nábytková kulatá, H150/D30, chrom
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Výška: 150 mm
Rektifikace: ano
Nastavení výšky: ne
Barva: chrom
Povrchová úprava: lesklá
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Výška: 150 mm
Rektifikace: ano
Nastavení výšky: ne
Barva: chrom
Povrchová úprava: lesklá
| Kód produktu: | NOH513H |
| Kód výrobce: | F001955 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Chrom |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

