- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H150/D30, satin nikl
Noha nábytková kulatá, H150/D30, satin nikl
- Skladem
Kód produktu NOH512H Kód výrobce F001956
Cena bez DPH
29,66 Kč
Vaše cena s DPH
35,89 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Výška: 150 mm
Rektifikace: ano
Nastavení výšky: ne
Nostnost: 100 kg
Barva: chrom
Povrchová úprava: matná
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Výška: 150 mm
Rektifikace: ano
Nastavení výšky: ne
Nostnost: 100 kg
Barva: chrom
Povrchová úprava: matná
| Kód produktu: | NOH512H |
| Kód výrobce: | F001956 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Satin nikl |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Provedení: | Nábytkové |

