- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové D100, plotnička 77x67 mm, šedá
Kolečko nábytkové D100, plotnička 77x67 mm, šedá
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.
Barva: šedá
Průměr: 100 mm
Typ běhounu:měkký
Nosnost: 200 kg
Barva: šedá
Průměr: 100 mm
Typ běhounu:měkký
Nosnost: 200 kg
| Kód produktu: | KOL630H |
| Kód výrobce: | F003513 |
| Nosnost: | 200 kg |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | Bez brzdy |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Délka: | 0,0 mm |

