- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 40mm, plotnička 42x42x2 mm, brzda,...
Kolečko nábytkové 40mm, plotnička 42x42x2 mm, brzda, černá, 30kg
- Skladem
Kód produktu KOL102H Kód výrobce F000842
Cena bez DPH
12,46 Kč
Vaše cena s DPH
15,08 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Skladem
Všenory
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na měkčím povrchu (bez měkčeného běhounu).
Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.
Barva: černá
Nostnost: 30 kg
Průměr: 40 mm
Typ běhounu: tvrdý
Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.
Barva: černá
Nostnost: 30 kg
Průměr: 40 mm
Typ běhounu: tvrdý
| Kód produktu: | KOL102H |
| Kód výrobce: | F000842 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 30 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | S brzdou |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Délka: | 0,0 mm |

