- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 50mm, plotnička 42x42x1,5 mm, černá,...
Kolečko nábytkové 50mm, plotnička 42x42x1,5 mm, černá, 40kg
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).
Barva: Černá
Nosnost: 40 kg
Průměr: 50 mm
Typ běhounu: měkký
Barva: Černá
Nosnost: 40 kg
Průměr: 50 mm
Typ běhounu: měkký
| Kód produktu: | KOL121H |
| Kód výrobce: | F000853 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 40 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | Bez brzdy |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Délka: | 0,0 mm |

