- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Nábytkové kolečko 50mm, plotnička 50x50 mm, brzda,...
Nábytkové kolečko 50mm, plotnička 50x50 mm, brzda, šedá
Nábytkové kolečko otáčecí s měkčeným běhounem a kovovým uchycením osy.
Rozměr plotničky pro přišroubování je 50x50mm.
Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.
Barva: šedá
Průměr: 50 mm
Typ běhounu:měkký
Nosnost: 50 kg
Rozměr plotničky pro přišroubování je 50x50mm.
Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.
Barva: šedá
Průměr: 50 mm
Typ běhounu:měkký
Nosnost: 50 kg
| Kód produktu: | KOL611H |
| Kód výrobce: | F001685 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 50 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | S brzdou |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Délka: | 0,0 mm |

