- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Kolečka ›
- Kolečko nábytkové 75mm, plotnička 65x65 mm, šedá
Kolečko nábytkové 75mm, plotnička 65x65 mm, šedá
Nábytkové kolečko otáčecí s měkčeným běhounem a kovovým uchycením osy.
Rozměr plotničky pro přišroubování je 50x50mm.
Barva: šedá
Průměr: 75 mm
Typ běhounu:měkký
Nosnost: 60 kg
Rozměr plotničky pro přišroubování je 50x50mm.
Barva: šedá
Průměr: 75 mm
Typ běhounu:měkký
Nosnost: 60 kg
| Kód produktu: | KOL620H |
| Kód výrobce: | F001682 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 60 kg |
| Síla: | 0,0 mm |
| Vlastnosti: | Bez brzdy |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Délka: | 0,0 mm |

