- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Nastavitelná noha, D30, M6x22, černá
Nastavitelná noha, D30, M6x22, černá
Stavěcí šroub se závitem M6 a plastovou základnou
Výška: 22 mm
Výška: 22 mm
| Kód produktu: | NOH920H |
| Kód výrobce: | F002834 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

