- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Nastavitelná noha, D30, M8x22, černá
Nastavitelná noha, D30, M8x22, černá
- Skladem
Kód produktu NOH921H Kód výrobce F002836
Cena bez DPH
10,90 Kč
Vaše cena s DPH
13,19 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Skladem
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Stavěcí šroub se závitem M8 a plastovou základnou
Výška: 30 mm
Výška: 30 mm
| Kód produktu: | NOH921H |
| Kód výrobce: | F002836 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

