- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Noha rektifikační GK50, H100 mm (-15/+25), černá
Noha rektifikační GK50, H100 mm (-15/+25), černá
- Skladem
Kód produktu NOH630H Kód výrobce F000341
Cena bez DPH
18,99 Kč
Vaše cena s DPH
22,98 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Kuchyňská stavěcí nožka 3-dílná, s masivní přírubou a vysokou nosností.
Délku nohy lze nastavovat v rozmezí -15/+25mm.
K noze je možno nacvaknout soklový klip.
Výška: 100 mm
Nosnost: 200 kg
Délku nohy lze nastavovat v rozmezí -15/+25mm.
K noze je možno nacvaknout soklový klip.
Výška: 100 mm
Nosnost: 200 kg
| Kód produktu: | NOH630H |
| Kód výrobce: | F000341 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

