- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Noha rektifikační GK50, H120 mm (-25/+25), černá
Noha rektifikační GK50, H120 mm (-25/+25), černá
- Skladem
Kód produktu NOH631H Kód výrobce F000342
Cena bez DPH
19,24 Kč
Vaše cena s DPH
23,28 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Kuchyňská stavěcí nožka 3-dílná, s masivní přírubou a vysokou nosností.
Délku nohy lze nastavovat v rozmezí -25/+25mm.
K noze je možno nacvaknout soklový klip.
Výška: 120 mm
Nosnost: 200 kg
Délku nohy lze nastavovat v rozmezí -25/+25mm.
K noze je možno nacvaknout soklový klip.
Výška: 120 mm
Nosnost: 200 kg
| Kód produktu: | NOH631H |
| Kód výrobce: | F000342 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 120,0 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

