- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková 25x25 mm, H120, černá
Noha nábytková 25x25 mm, H120, černá
Tato nízká noha je perfektním řešením pro váš nábytek, poskytující stabilitu a moderní vzhled.
Vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu, zajistí pevnost a trvanlivost.
Díky svému designu se snadno instaluje a dokonale ladí s různými styly interiérů.
Výška: 120 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 120 kg
Barva: černá
Vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu, zajistí pevnost a trvanlivost.
Díky svému designu se snadno instaluje a dokonale ladí s různými styly interiérů.
Výška: 120 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 120 kg
Barva: černá
| Kód produktu: | NOH534H |
| Kód výrobce: | F004310 |
| Šířka: | 25,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 120,0 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 35,0 mm |

