- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková 38x38 mm, H100, lesklý chrom
Noha nábytková 38x38 mm, H100, lesklý chrom
Moderní kvalitní plastová nábytková noha s možností seřízení výšky o 10mm.
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 500 kg
Barva: Chrom lesk
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 500 kg
Barva: Chrom lesk
| Kód produktu: | NOH533H |
| Kód výrobce: | F003596 |
| Šířka: | 38,0 mm |
| Barva: | Lesklý chrom |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 38,0 mm |

