- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H100/D30, satin nikl
Noha nábytková kulatá, H100/D30, satin nikl
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Nosnost: 100 kg
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ne
Povrchová úprava: matná
Barva: chrom
Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.
Nosnost: 100 kg
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ne
Povrchová úprava: matná
Barva: chrom
| Kód produktu: | NOH510H |
| Kód výrobce: | F001952 |
| Šířka: | 30,0 mm |
| Barva: | Satin nikl |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

