- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Noha stolová GS43, H710, matná černá
Noha stolová GS43, H710, matná černá
- Skladem
Kód produktu NOH112H Kód výrobce F002847
Cena bez DPH
322,92 Kč
Vaše cena s DPH
390,73 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Nábytková noha ocelová - svařená z ocelových drátů a přírubou z masivního plechu.
Výška: 710 mm
Nosnost: 300 kg
Levelling: 2 mm
Výšková stavitelnost: 2 mm
Barva: černá matná
Výška: 710 mm
Nosnost: 300 kg
Levelling: 2 mm
Výšková stavitelnost: 2 mm
Barva: černá matná
| Kód produktu: | NOH112H |
| Kód výrobce: | F002847 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

