- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H100/D30, chrom
Noha nábytková kulatá, H100/D30, chrom
- Skladem
Kód produktu NOH511 Kód výrobce 17.V15B.310.10
Cena bez DPH
21,46 Kč
Vaše cena s DPH
25,97 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Kovová nábytková noha stavitelná
- nastavitelná výška nohy 100 až 110 mm
Výška: 100 mm
Průměr: 30 mm
Barva:černá, stříbrná
Povrchová úprava: chromát
Váha: 105 g
Materiál: ocel
- nastavitelná výška nohy 100 až 110 mm
Výška: 100 mm
Průměr: 30 mm
Barva:černá, stříbrná
Povrchová úprava: chromát
Váha: 105 g
Materiál: ocel
| Kód produktu: | NOH511 |
| Kód výrobce: | 17.V15B.310.10 |
| Šířka: | 30,0 mm |
| Barva: | Chrom |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

