- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková hranatá, H100/D40x40, imitace nerezové oceli
Noha nábytková hranatá, H100/D40x40, imitace nerezové oceli
Nábytková čtvercová nožka z hliníku
- nábytková noha stavitelná
- nastavitelná výška nožky 96 až 120 mm
Barva: nerez
Výška: 100 mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Váha: 85 g
Materiál: hliník, plast
- nábytková noha stavitelná
- nastavitelná výška nožky 96 až 120 mm
Barva: nerez
Výška: 100 mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Váha: 85 g
Materiál: hliník, plast
| Kód produktu: | NOH517 |
| Kód výrobce: | 17.V25E.010.43 |
| Šířka: | 40,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

