- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková hranatá, H100/D40x40, imitace nerezové oceli
Noha nábytková hranatá, H100/D40x40, imitace nerezové oceli
Hliníková nábytková noha s plastovou přírubou
- instalace na dno skřínky pomocí 4 vrutů
- noha má regulaci výšky o 15mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ano
Nosnost: 120kg
Barva: broušený nikl
- instalace na dno skřínky pomocí 4 vrutů
- noha má regulaci výšky o 15mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ano
Nosnost: 120kg
Barva: broušený nikl
| Kód produktu: | NOH517H |
| Kód výrobce: | F002884 |
| Šířka: | 40,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

