- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H100/D50, eloxovaný hliník
Noha nábytková kulatá, H100/D50, eloxovaný hliník
- Skladem
Kód produktu NOH504 Kód výrobce 17.V23E.510.09
Cena bez DPH
93,01 Kč
Vaše cena s DPH
112,54 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Hliníková nábytková nožka
Výška: 100 mm
Průměr: 50 mm
Materiál: hliník
Barva: stříbrná
Váha: 145 g
Výška: 100 mm
Průměr: 50 mm
Materiál: hliník
Barva: stříbrná
Váha: 145 g
| Kód produktu: | NOH504 |
| Kód výrobce: | 17.V23E.510.09 |
| Šířka: | 50,0 mm |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

