- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kuželovitá, H120/D45x50, satin nikl
Noha nábytková kuželovitá, H120/D45x50, satin nikl
Průměr: 45/50 mm
Výška: 120 mm
Barve: satin nikl
Výška: 120 mm
Barve: satin nikl
| Kód produktu: | NOH520*** |
| Kód výrobce: | 21.0761.120.09*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Satin nikl |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

