- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková H130 mm, černá matná
Noha nábytková H130 mm, černá matná
Nábytková noha ocelová s přírubou z masivního plechu s minimální možností nastavení délky.
Výška: 130 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 150 kg
Barva: Černá matná
Výška: 130 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 150 kg
Barva: Černá matná
| Kód produktu: | NOH531H |
| Kód výrobce: | F002860 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 130,0 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

