- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H150/D30, chrom
Noha nábytková kulatá, H150/D30, chrom
Průměr: 30 mm
Výška: 150 mm
Výška: 150 mm
| Kód produktu: | NOH513*** |
| Kód výrobce: | 17.V15B.315.10B*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Chrom |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

