- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková hranatá, H150/D40x40, černá matná
Noha nábytková hranatá, H150/D40x40, černá matná
Nábytková hliníková noha stavitelná
- nastavitelná výška nožky 150 až 170 mm
Výška: 150 mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Materiál: hliník, plast
Barva: černá
Váha: 105 g
- nastavitelná výška nožky 150 až 170 mm
Výška: 150 mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Materiál: hliník, plast
Barva: černá
Váha: 105 g
| Kód produktu: | NOH527 |
| Kód výrobce: | 17.V25E.015.54 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

