- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H150/D50, eloxovaný hliník
Noha nábytková kulatá, H150/D50, eloxovaný hliník
Hliníková nábytková nožka
Výška: 150 mm
Průměr: 50 mm
Materiál: hliník
Barva: stříbrná
Váha:185 g
Výška: 150 mm
Průměr: 50 mm
Materiál: hliník
Barva: stříbrná
Váha:185 g
| Kód produktu: | NOH505 |
| Kód výrobce: | 17.V23E.515.09 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

