- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková hranatá, H60/D40x40, imitace nerezové oceli
Noha nábytková hranatá, H60/D40x40, imitace nerezové oceli
Hliníková nábytková noha s plastovou přírubou
- instalace na dno skřínky pomocí 4 vrutů
- noha má regulaci výšky o 15mm
Výška: 60 mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Rektifikace: ano
Nastavení výšky: ano
Nosnost: 120 kg
Barva: nikl
Povrchová úprava: broušená
- instalace na dno skřínky pomocí 4 vrutů
- noha má regulaci výšky o 15mm
Výška: 60 mm
Šířka: 40 mm
Hloubka: 40 mm
Rektifikace: ano
Nastavení výšky: ano
Nosnost: 120 kg
Barva: nikl
Povrchová úprava: broušená
| Kód produktu: | NOH514H |
| Kód výrobce: | F002883 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

