- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H100/D50, imitace nerez
Noha nábytková kulatá, H100/D50, imitace nerez
- Skladem
Kód produktu NOH522H Kód výrobce F001957
Cena bez DPH
18,99 Kč
Vaše cena s DPH
22,98 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Ocelová nábytková noha kulatá s regulovatelnou délkou
Barva: imitace nerezu
Povrchová úprava: lesklá
Nosnost: 100 kg
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ano
Barva: imitace nerezu
Povrchová úprava: lesklá
Nosnost: 100 kg
Výška: 100 mm
Rektifikace: Ano
Nastavení výšky: Ano
| Kód produktu: | NOH522H |
| Kód výrobce: | F001957 |
| Šířka: | 50,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

