- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková, H80 mm , černá matná
Noha nábytková, H80 mm , černá matná
Nábytková noha
Výška: 80 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 150 kg
Barva: Černá matná
Výška: 80 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 150 kg
Barva: Černá matná
| Kód produktu: | NOH524H |
| Kód výrobce: | F001944 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 80,0 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

