- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Noha rektifikační AXILO 80 mm + příruba
Noha rektifikační AXILO 80 mm + příruba
- výška H: 80 mm
- možnost nastavení - montáž: k nasunutí do montážní podložky
- nastavení výšky: s nastavovacím nástrojem AXILO™, -10 až +20 mm, nastavitelné ze strany a shora
- možnost nastavení výšky
- nosnost: 150 kg na nohu
- možnost nastavení - montáž: k nasunutí do montážní podložky
- nastavení výšky: s nastavovacím nástrojem AXILO™, -10 až +20 mm, nastavitelné ze strany a shora
- možnost nastavení výšky
- nosnost: 150 kg na nohu
| Kód produktu: | NOH614 |
| Kód výrobce: | 637.76.352 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 80,0 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

