- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Noha rektifikační CAMAR 100 mm
Noha rektifikační CAMAR 100 mm
- Skladem
- DOPRODEJ
Kód produktu NOH642*** Kód výrobce 9.418.10.P2.0Z.02***
Cena bez DPH
20,47 Kč
Vaše cena s DPH
24,77 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Skladem
Všenory
Skladem
Průměr: 28 mm
Výška: 100 mm
Výška: 100 mm
| Kód produktu: | NOH642*** |
| Kód výrobce: | 9.418.10.P2.0Z.02*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

